O nas

Odkąd sięgam pamięcią, psy miały w moim życiu szczególne miejsce, byłem ich miłośnikiem od najmłodszych lat. Od kiedy się usamodzielniłem zawsze posiadałem czworonoga . Znam to uczucie, kiedy musiałem opuścić dom na kilka godzin, martwiąc się, co zastanę po powrocie. Cały czas zastanawiałem się, czy moje psy są bezpieczne. Przez kilkadziesiąt lat wspólnego życia pod jednym dachem, poznałem naturę psów … poza nieprawdopodobna miłością, przywiązaniem i oddaniu swojemu ludzkiemu stadu, pozostawione same w domu, czasem z tęsknoty, frustracji lub niekiedy z nudy potrafią nieźle napsocić. Samotne, zniszczą wszystko, co znajduje się w zasięgu ich wzroku. Wielokrotnie doświadczałem destrukcyjnych zachowań moich czworonogów.

Długo zastanawiałem się, jak mogę pomóc moim psom oraz sobie przetrwać ten czas, kiedy mimo szczerych chęci, nie mogę zabrać ich ze sobą. I tak zaprojektowałem swoją pierwszą potężną, bo ponad 2-metrową komodę. Starczyło w niej miejsca na wspólną zabawę moich dwóch suczek. Zawsze, kiedy potrzebowały odpoczynku, wchodziły do klatki, dla nas był to sygnał, że nie wolno im wtedy przeszkadzać. Doceniliśmy istnienie klatki podczas odwiedzin znajomych z dziećmi, psy czuły się w niej bezpieczne, nie były wybudzane ze snu ani tarmoszone za uszy, kiedy nie miały ochoty na zabawę. Poczułem, że muszę podzielić się moją ideą z innymi właścicielami psów, dla których ważne jest dobro i bezpieczeństwo naszych czworonogów.

W ofercie naszej firmy znajduje się szeroka gama dekoracyjnych klatek w funkcjonalnej formie mebli użytkowych . Nasz znak towarowy został poddany procedurze ochrony patentowej w Urzędzie Patentowym RP.